English summer camp

KECY Camp Prešov

Anglický letný camp pre stredoškolákov z Prešova.

Čo je KECY Camp?

KECY je letný camp pre stredoškolákov z Prešova. Sme radi, že si si nezamenil slová "camp" a "tábor", pretože na campe budú okrem teba a ďalších kamošov z Prešova aj Američania. Sú to native speakers žijúci nejaký ten piatok na Slovensku a spolu s nimi ti toto leto chceme dokázať, že po anglicky naozaj vieš. Opatrenia nám toto leto povolili camp, takže nám nič nebráni to toto leto konečne roztočiť! My sa už nevieme dočkať, ty? ☀️🏝️

Priatelia na turistike

I still don't get it...

Dúfame, že už začínaš tušiť, že tento camp je tak trochu iný. Preto by sme ti radi povedali, čo robíme inak. Toto sú KECY, toto je anglicko-športový camp.

Kamoši z Prešova 🤝

Priatelia v náručí

Nesnažíme sa camp robiť celoslovensky, ale lokálne. To znamená, že na campe budú Prešovčania, s ktorými môžeš aj po campe ostať v kontakte.

Native speakers 🇺🇸

Priatelia z USA

Čože, ty mi rozumieš?! Príď sa na camp presvedčiť, že rozpravať po anglicky nemusí byť nič ťažké. Chceme ti dať zažiť tento experience a pomôcť ti s angličtinou.

Žiadne deti ⛔👶

Teenager

Na camp môžu ísť len stredoškoláci, teda žiadne deti. Aj preto sa bijeme po hrudi s heslom toto nie je tábor, toto je camp!

Viac ako camp 🥾🕹️

Priateľské vzťahy medzi dievčatami

Leto jedným campom nekončí. Počas leta sa k nám vždy môžeš pridať. Čakajú nás stanovačky, túry a tripy, no keď chceš byť fajnový, zájdeme aj na zmrzlinu. Aj preto robíme camp na začiatku leta..

Lepšie vidieť, ako 100-krát čítať... Najlepšie zažiť

Pozri sa, ako nám bolo hééééj na campe...

Camp a COVID-19

Vládne opatrenia povoľujú organizáciu letných táborov počas leta 2021 a my sa z toho brutáál tešíme. A kedže toto práve čítaš, predpokladáme, že aj ty! V teame robíme všetko preto, aby bolo na campe bezpečne. Sme excited, že budeme môcť byť konečne spolu, baviť sa a oddýchnuť si po náročnom období.

Zároveň ťa povzbudzujeme k očkovaniu. Veríme, že toto je cesta, ako z tohto obdobia von. Rovnako ide o bezpečnosť nás všetkých, a teda aj jeden shot vakcíny je viac ako žiaden. Spoločne to zvládneme.

Hry a zápas medzi kamarátmi

Camp šitý na teba

Tento camp je pre teba. A myslíme to úplne vážne! 😉 Aj preto si môžeš vybrať, ako bude vyzerať tvoje doobedie. Môžeš si vybrať English Track, kde sa ti native speakers pokúsia ukázať anglinu, ako si ju ešte nezažil. Presvedčia ťa, že po anglicky naozaj vieš. Alebo Sport Track, kde sa naučíš, ako zodpovedne a zdravo pristupovať k svojmu telu. Síce sa zapotíš o trochu viac, ale ak chceš viac vedieť o tom, ako sa zdravo starať o svoje telo, tento track je pre teba. A nezabúdaj, že camp je šitý na teba, takže nerieš, ako dobre vieš po anglicky alebo za koľko by si zabehla 400-vku. Vyber si to, čo ťa baví viac.

Track si vyberieš pri registrácii na camp.

Chlapec hadzajúci Frisbee

Sport Track 🥏

Som neposedný/-á a behať, cvičiť ma baví. Či už si k športu nikdy nemal blízko alebo sa ho nevieš vzdať ani na campe, tento track je pre teba.

Hry a zápas medzi kamarátmi

English Track 🍍

Chcem viac rozprávať po anglicky. Naučiť sa nové veci a kecať pritom po anglicky o Amerike, autách, filmoch alebo hocičom, čo by ťa zaujímalo. Nemusíš byť pro, veď práve tu sa to učíme.

Infošky o campe

Dátum

4-10.7.2021

Cena

149€

Lokalita

Kúpele Borda, Košický Klečenov (pri Dargovskom priesmyku, Slanské vrchy)

Registrácia

Kapacita naplnená.

Registrovať sa

Registrácia

Opatrenia Vlády SR toto leto povolili organizáciu letných táborov z čoho sa veľmi tešíme. Otvárame registráciu na KECY Camp 2021 😲🚀 Utekaj rýchlo, ostáva už iba 10 miest na camp.

V registrácii sa ťa spýtame na údaje o tebe, tvojom zákonnom zástupcovi a vyberieš si track. Potom ti pošleme na mail údaje o platbe, ktorú je potrebné uskutočniť do 3 dní od registrácie. Ak platbu nezaregistrujeme, registrácia padá a stáva sa neplatnou. Ak máš otázky ohľadom registrácie alebo priebehu platby, kontaktuj nás na mail camp@kecypo.sk

V prípade zhoršenia situácie s COVID-19 garantujeme plné vrátenie peňazí. To isté platí, ak by si sa pred campom dostal/-a do karantény a nemohol/-a nastúpiť na camp 🙂 Sme v tom spolu 🤝🏼

Registrovať sa

Kapacita campu naplnená.

Hry a zápasy medzi kamarátmi

Deň na campe

Začíname skoro ráno, najlepšie pred svitaním výklusom po okolitých kopcoch... Ale nie, jasné že nie 😄😉

Ráno je oveľa krajšie, začíname raňajkami. Pokračujeme ranným programom, kde sa spoločne naladíme na krásny deň, povieme si čo nás čaká, aká je téma dňa či aká aktivita sa na nás chystá. Dopoludnie strávime v English classes či športovým tréningom podľa toho, čo si vyberieš. Medzi tým nás čakajú teamové výzvy, kde odskúšame kooperáciu a zručnosti tvojho teamu. Po chutnom obede (inak, kuchárky dávajú aj dupľu 😄) nás čaká activity time. Čas, kedy môžeš súťažiť proti ostatným teamom v úlohách, ktoré vyžadujú nielen fyzickú, ale aj mentálnu či strategickú zdatnosť. Podvečer budeš mať viac "free"... Free sme dali do úvodzoviek, pretože počas tohto času máš slobodu si vybrať, čomu sa budeš venovať. Môžeš tak skúsiť crafty aka dielne či skúsiť americké športy alebo schytiť nejakú spoločenskú hru a len tak pochillovať. Po večeri nás čaká večerný program. Večerný program býva najväčším prekvapením dňa. Je to malá rekapitulácia dňa, show + celkom crazy tajná aktivita. Okrem toho, je to čas, kedy sa môžeme hlbšie zamyslieť nad svojimi životmi. Máme pocit, že v dnešnej dobe je veľmi málo času na sebereflexiu. Nebudeme ti tajiť, že sme kresťania a chceli by sme ti povedať ako nám Ježiš zmenil životy. Prezentovať ti Ježiša, ako ho poznáme my, ako si o ňom možno v kostole nepočul. Hah 😅 a pokračujeme ďalej až k E-nightom. Každý večer má svoju vlastnú tému a tak sa môže stať, že sa ocitneš v Mexiku či Grécku.

Dievčatá na turistike

Ubytovanie

Po roku strávenom doma, to chce ozaj zmenu. Vieme, sami to cítime rovnako. Pôjdeme do divočiny Slanských vrchov, kde sa rušiť dáme nanajvýš srnkami. Tohtoročný KECY Camp bude v rekreačnom stredisku Borda pri priesmyku Dargov. Ďaleko a že nevieš, ako sa tam dostaneš? Chill, berieme ťa busom priamo z Prešova 👌🏼

Nebojíme sa hĺbky

Sme partia mladých kresťanov z Prešova, ktorí majú túžbu tvoriť kamarátstva a prinášať hodnotu do svojho okolia. Chceme hovoriť o tom, že za otázkou ako sa máš, je viac ako len dobre. Túžime sa rozprávať o živote v jeho kráse, ale aj problémoch, o otázkach, na ktoré neexistujú ľahké odpovede. Jednoducho chceme, aby život chutil. Aj preto sa spolu veľa stretávame, hráme hry, športujeme, tripujeme či chodíme na túry kade-tade. Chceš sa k nám pridať?

Priatelia hrajúci na gitare

Napíš nám

Nedá sa povedať všetko, isto sme na niečo zabudli. Ak ti niečo stále vrtá hlavou, píš nám! My kecáme radi.

Kamaráti hrajúci volejbal

Si v tom s nami?

Followuj. Lajkuj. Buď s nami. Chceme, aby si bol v obraze a neušiel ti žiaden event. Chceme ti ukázať, ako pripravujeme camp, nové veci. Si in?

Vďaka za pomoc

Bez týchto organizácií by sme camp nemohli organizovať. Ďakujeme za pomoc 😊

Za KECY Team PO vytvoril s 💜 Braňko v Prešove. Všetky copyrighty sú ako inak naše! Koláčiky nezbierame (Cookies nesledujeme). 2021.